Neden Google ADS Kampanyalarınız İçin Bizimle Çalışmalısınız?

Web sitelerinin çoğalması ve milyonlarca insanın büyük bir zaman dilimini internette geçirmeleri sonucunda Google büyük bir reklam pazarı hâline gelmiştir. Bu pazarda işletmenizi ilk sıralara taşımak için Google ADS hizmeti veriyoruz.

Çeşitli Reklam Türleri

Google ADS reklamlarınızı sektörünüzün uygunluğuna göre analiz ediyor ve gerekirse metin şeklinde, gerekirse resim reklamı veya video reklamı şeklinde dijital reklam dünyasına sunuyoruz.

Tek İhtiyacınız Olan Bir Web Sitesi

Google ADS hizmetimizden yararlanmak için bir web sitenizin olması yeterli. Web sitesi hizmeti de sunan Pomelo Soft ile ekstra üyeliklerle uğraşmadan Google ADS reklamlarına sahip olabilirsiniz.

Doğru Hedef Kitle

Yaptığımız periyodik analizler ile sürekli olarak kampanyanızı geliştiriyor ve nokta atışı hedeflemeler ile müşteri kitlelerinizi oluşturarak reklamlarınızın doğru kişilere ulaşmasını sağlıyoruz.

İlk Sayfa Garantisi

Yapılan doğru hedeflemeler ve kaliteli reklam içerikleri ile web sayfanızın çok kısa bir süre içerisinde arama sonuçlarında ilk sayfada yer almasının garantisini veriyoruz.

Referanslarımız

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak; özel yazılım geliştirme, kurumsal web tasarım ve mobil uygulama geliştirme alanlarında siz değerli müşterilerimize profesyonel destek ve çözümler sunuyoruz.

Siz de yazılım çözümlerimizle ilgili bilgi almak için hemen bizi arayın.

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini en önemli ilkemiz olarak benimseyerek çalışma yaptığımız müşteriler ile geliştirme, bakım ve destek süreçlerinde güven ve memnuniyet ilişkisini sürdürerek kalitemizden taviz vermiyoruz.

AR-GE Çalışmaları

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak hızla gelişen teknolojiyi takip ederek hem güncel kalıyor hemde müşterilerimize sunduğumuz çözümleri yeniliklere uygun şekilde geliştirip verdiğimiz hizmeti daha kaliteli hale getiriyoruz.

Google Ads Sıkça Sorulan Sorular

Google ADS hizmeti, tıklama başına para ödenen reklam türüdür. İlk sıralarda yer almak mümkündür ve reklam bağlantısı ile gelen her ziyaretçi için belirlenmiş olan tıklama başı maliyeti ödenir.

Reklamlara ayrılan bütçenin sonunda neler elde edildiğini görebileceğiniz ve çok kısa sürede arama sonuçlarında ilk sıralara çıkabileceğiniz reklam çeşididir.

Google ADS hizmeti doğru hedef kitle belirleme ve rakip analizi yapılmadan uygulandığında ciddi oranda yüksek maliyetlere ulaşabilir. Bu nedenle Google’ın politikalarında uzmanlaşmış profesyonel bir ekip ile her gün düzenli kontrolü sağlanmalıdır. Böylece daha az maliyet ile daha iyi sonuç almak mümkün olur.

Google ADS hizmetinin bedeli, projelerin sektörüne ve rekabet yarışına göre değişiklik göstermektedir.

Google ADS hizmeti verdiğimiz tüm markalara “Neler Yaptık?” bağlantısından ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Google ADS hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için iletişim yollarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Nasıl Çalışırız?

Süreçlerimiz Nasıl işliyor?

Araştırma ve Analiz

Projenizle ilgili saha araştırması ve detaylı analizle, projenizi benzer projelerden ayırıp öne çıkaracak sonuçlara ulaşırız.

Geliştirme

Başarılı ekibimiz tarafından projenize dair arayüzün yapısını eksiksiz ve kullanıma hazır biçimde oluşturup kurulumunu tamamlarız.

Yayın

Oluşturulan projeyi testlere sokup tamamlandığını düşündüğümüzde sizin de onayınızın ardından dijital dünyada yayına çıkarırız.

Teşekkürler

Form tarafımıza başarıyla iletildi.

En kısa zamanda ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Geri Dön

Sizi tanımamız için genel bilgilerinize ihtiyacımız var.

Google Ads (AdWords) Reklam Yönetimi, Google’ın kullanıcılarına sunmuş olduğu bir reklam dünyasıdır. Google Ads (AdWords) ile ürün veya hizmetinizi ilgili kişilere kolayca ulaştırabilir ve başarılı sonuçlar alabilirsiniz.