Neden Web Tasarımı Hizmetinde Bizimle Çalışmalısınız?

İş kimliğinizi dijital dünyaya aktarırken köprü görevi gören web tasarımlarında sizin hedefiniz köprü, bizim hedefimiz de köprünün sağlamlığı. Kaliteli ve dayanıklı bir web sitesi için talebinizi uzman ellere bırakın.

Kaliteli İçerik

Özgün işçilikle işinizin duvarını örerken tuğlalar için nitelikli cümlelerden faydalanıyoruz. Hizmetlerinizle sergilediğiniz kaliteyi içi dolu satırlarla pekiştiriyoruz.

Benzersiz Tasarım

Dünyada pek çok duvar vardır ama evinizin duvarlarını farklı kılan size ait olmalarıdır. Benzersiz bir tasarıma sahip web sitesi ile işinizin vitrinini müşterilerinizin benimseyeceği şekilde tasarlıyoruz.

SEO

Çarpıcı tasarımlarla web sitenizi oluştururken arama motorları tarafından da unutulmaz olmasını istiyoruz. SEO uyumlu bir web sitesi ile arama sonuçlarında yükselerek potansiyel müşterileriniz tarafından daha kolay fark edilirsiniz.

Esnek Yapı

Sınırsız destek ve ihtiyaç duyulan güncellemeler ile taş üstüne taş koyuyor ve dijital dünyadaki hacminizi büyütüyoruz.

Referanslarımız

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak; özel yazılım geliştirme, kurumsal web tasarım ve mobil uygulama geliştirme alanlarında siz değerli müşterilerimize profesyonel destek ve çözümler sunuyoruz.

Siz de yazılım çözümlerimizle ilgili bilgi almak için hemen bizi arayın.

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini en önemli ilkemiz olarak benimseyerek çalışma yaptığımız müşteriler ile geliştirme, bakım ve destek süreçlerinde güven ve memnuniyet ilişkisini sürdürerek kalitemizden taviz vermiyoruz.

AR-GE Çalışmaları

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak hızla gelişen teknolojiyi takip ederek hem güncel kalıyor hemde müşterilerimize sunduğumuz çözümleri yeniliklere uygun şekilde geliştirip verdiğimiz hizmeti daha kaliteli hale getiriyoruz.

Web Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım, kullanıcıların hedeflenmiş olan içeriğe kolaylıkla ulaşmaları amacı ile hazırlanan web sayfalarının; yazılım, tasarım ve güncellenme işlemlerini ifade eder. Arayüz tasarımı ile grafik tasarım gibi temel alanları vardır. Sunulan hizmet ya da ürünlerin dijital ortamda temsil edilmesi için web sitesi hazırlama ve tasarlama işlemlerini kapsayan çalışma bütününe web tasarım hizmeti denir.

Web tasarım, bir iş planı temellendirilmesiyle yapılır. Tasarımlarda müşterilere giriş yapabilecekleri her çeşit cihazdan kaliteli ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunmak gerekir. Buna responsive özelliği denir. İşlemler adım adım ilerlemelidir.

  1. Adım: Web Tasarımının Planlanması
  2. Adım: Rakiplerin Araştırılması
  3. Adım: Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı
  4. Adım: Web Sitesinin İçeriğini Oluşturma
  5. Adım: Kullanıcı Arayüzü (UI) Tasarımı
  6. Adım: Prototip Oluşturulması ve Testi
  7. Adım: Web Sitesinin Yayına Çıkması

Web tasarım hizmetinin bedeli her projeye göre istenen özellikler bazında değişiklik göstermektedir.

Tüm referanslarımıza “Neler Yaptık?” sayfamızdan ulaşarak projelerin detaylarına ulaşabilirsiniz.

Web tasarım hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için iletişim formumuz üzerinden, telefon numaramız ya da e-posta adresimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Nasıl Çalışırız?

Süreçlerimiz Nasıl işliyor?

Araştırma ve Analiz

Projenizle ilgili saha araştırması ve detaylı analizle, projenizi benzer projelerden ayırıp öne çıkaracak sonuçlara ulaşırız.

Geliştirme

Başarılı ekibimiz tarafından projenize dair arayüzün yapısını eksiksiz ve kullanıma hazır biçimde oluşturup kurulumunu tamamlarız.

Yayın

Oluşturulan projeyi testlere sokup tamamlandığını düşündüğümüzde sizin de onayınızın ardından dijital dünyada yayına çıkarırız.

Teşekkürler

Form tarafımıza başarıyla iletildi.

En kısa zamanda ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Geri Dön

Sizi tanımamız için genel bilgilerinize ihtiyacımız var.

Çağımızın en büyük gerekliliklerinden biri olan web siteleri; organizasyonların, kurumların, büyük ve orta ölçekli şirketlerin adeta kimliği niteliğinde. Bu bağlamda her kurumun kendisine ait bir web sitesine sahip olması bir zorunluluk olarak öne çıkıyor. Ayrıca bir siteye sahip olmak yetmediği gibi sitenin doğru bir şekilde optimize edilmesi, site ziyaretçileriyle etkili bir iletişim kurmak için oldukça önemli. Bu noktada web tasarım kavramının, web sitelerinizin doğru bir şekilde yapılandırılabilmesi için kilit rol oynadığını söylemek yanlış olmaz.