Neden Sosyal Medya Hizmeti İçin Bizimle Çalışmalısınız?

Her geçen gün teknolojinin gelişmesi ile elimizi attığımız her şeyin dijitalleştiği bu zamanda kuşkusuz sosyal medya platformları da sosyalleşme noktasında büyük bir öneme sahip. Sosyal medya platformlarda yer almanız ve var olan müşteri kitlenizi potansiyel müşterilerle büyütmeniz için sosyal medya hizmeti sunuyoruz.

Hedef Kitle Belirleme

Sektörünüze ve verdiğiniz hizmete dair demografi, cinsiyet, bölge gibi pek çok kriterde hedeflemeler yaparak size ihtiyaç duyan müşteri kitlesini tespit ediyor ve sosyal medya hesaplarınızı onların önüne çıkarıyoruz.

Küçük Maliyetlerle Büyük Kampanyalar

Geleneksel medyaya nazaran daha az maliyet oluşturan ve buna rağmen daha da çok tercih edilen sosyal medyada reklam kampanyalarınızı oluşturuyor ve müşterilerinizi kalıcı kılıyoruz.

Kriz Yönetimi

7/24 ulaşılabilir durumda olan sosyal medya hesaplarınıza gelen her türlü istek, öneri ve şikayet iletilerinin hızlı cevaplandırılmasını sağlıyor ve oluşabilecek krizlerde sağduyulu yönetim ile sorunları çözüyoruz.

Platforma Özel İçerikler

Tarafımızdan tamamen işletmenize özgü olarak üretilen nitelikli içerikler ile yoğun trafik sağlayabilir ve böylece işletmenizin rakiplerinizin önüne geçmesini sağlayabiliriz.

Referanslarımız

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak; özel yazılım geliştirme, kurumsal web tasarım ve mobil uygulama geliştirme alanlarında siz değerli müşterilerimize profesyonel destek ve çözümler sunuyoruz.

Siz de yazılım çözümlerimizle ilgili bilgi almak için hemen bizi arayın.

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini en önemli ilkemiz olarak benimseyerek çalışma yaptığımız müşteriler ile geliştirme, bakım ve destek süreçlerinde güven ve memnuniyet ilişkisini sürdürerek kalitemizden taviz vermiyoruz.

AR-GE Çalışmaları

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak hızla gelişen teknolojiyi takip ederek hem güncel kalıyor hemde müşterilerimize sunduğumuz çözümleri yeniliklere uygun şekilde geliştirip verdiğimiz hizmeti daha kaliteli hale getiriyoruz.

Sosyal Medya Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal medya yönetimi; markaların sosyal medya hesaplarının kullanımını, bu süreç içinde içerik açısından paylaşım yapılmasını, kriz durumlarında müdahale edilmesini, marka yönetiminin yapılmasını kapsayan hizmettir. 

Sosyal medya yönetiminde markaların sosyal medya hesaplarına dair tüm işlemler ajansımız tarafından yürütülür. Sosyal medya reklamları hizmetinde ise markaların sosyal medya hesaplarında reklam çalışmaları yürütülür. 

Dijital dünya, markaların bilinirliği ve tanınmaları açısından var olmaları gereken bir dünyadır. Sosyal medya yönetimi hizmeti ile potansiyel müşterilere ulaşma noktasında zaman ve mekan sınırlaması olmaz. 

Sosyal medya yönetimi hizmetinin fiyatları hesaplara ve platformlara göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. 

Sosyal medya yönetimlerini yaptığımız tüm markalara “Neler Yaptık?” sayfamızdan ulaşarak detaylı bilgilere erişebilirsiniz. 

Sosyal medya yönetimi hizmetimiz hakkında geniş çaplı bilgi sahibi olmak için iletişim numaralarımızdan sosyal medya ekibimize ulaşabilirsiniz. 

Nasıl Çalışırız?

Süreçlerimiz Nasıl işliyor?

Araştırma ve Analiz

Projenizle ilgili saha araştırması ve detaylı analizle, projenizi benzer projelerden ayırıp öne çıkaracak sonuçlara ulaşırız.

Geliştirme

Başarılı ekibimiz tarafından projenize dair arayüzün yapısını eksiksiz ve kullanıma hazır biçimde oluşturup kurulumunu tamamlarız.

Yayın

Oluşturulan projeyi testlere sokup tamamlandığını düşündüğümüzde sizin de onayınızın ardından dijital dünyada yayına çıkarırız.

Teşekkürler

Form tarafımıza başarıyla iletildi.

En kısa zamanda ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Geri Dön

Sizi tanımamız için genel bilgilerinize ihtiyacımız var.

Sosyal medya hesapları; kişilerin ya da firmaların kendileri için içerik ürettikleri, özgürce fikirlerini paylaşabildikleri ve hedefledikleri kitlelere uygun olarak reklam çalışmaları yaptıkları dijital platformlardır. Kısaca sosyal medya hesaplarına “paylaşım platformları” diyebiliriz. Hesaplarda yapılan paylaşımların içeriği hesabın kurumsal ya da bireysel olup olmamasına göre değişiklik gösterir.