Neden Hızlı Destek Hizmeti İçin Bizimle Çalışmalısınız?

Çoğu zaman yapmanın sözcüklerden daha çok ses getirdiğine inanarak olmayacak vaatler yerine olabilecek en güzel çözümlerle yazılım çözülümleri isteyen müşterilerimize hizmet veriyoruz. Yazılım projesinin geliştirilme sürecinde sağladığımız bakım ve destek hizmeti ile projeyi teslim ettikten sonra bakım çalışmasına devam ediyoruz. Her geçen gün dijital dünyada boy gösteren güncellemeleri takip ediyoruz.

Zaman Kârı

Sektör dışı olgularla ilgilenmek zaman kaybı yaratır. Tam da bu noktada sektöründe uzman Pomelo Soft, yükü omuzlayarak markalara zamanlarını geri verir.

Çağı Yakalamak

Olası bir problemi hızlıca çözüme kavuşturmak ve dijital dünyanın hızına yetişebilmek, bu yarışta geride kalmamak için hızlı destek hizmetini sizlere sunmaktayız.

Vitrin Görevi

Kurumsallaşma ve marka bilinirliği konusunda gerçekleşmiş ve gerçekleşmesi olası tüm problemlerde çözüm geliştirerek hatalara izin vermiyoruz.

Uzman Ekip

Tecrübeli ve alanında uzman ekibimiz ile vermekte olduğumuz hızlı destek hizmetinde taleplerinizle paralel ilerliyor ve etkili çalışmalar sunuyoruz.

Referanslarımız

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak; özel yazılım geliştirme, kurumsal web tasarım ve mobil uygulama geliştirme alanlarında siz değerli müşterilerimize profesyonel destek ve çözümler sunuyoruz.

Siz de yazılım çözümlerimizle ilgili bilgi almak için hemen bizi arayın.

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini en önemli ilkemiz olarak benimseyerek çalışma yaptığımız müşteriler ile geliştirme, bakım ve destek süreçlerinde güven ve memnuniyet ilişkisini sürdürerek kalitemizden taviz vermiyoruz.

AR-GE Çalışmaları

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak hızla gelişen teknolojiyi takip ederek hem güncel kalıyor hemde müşterilerimize sunduğumuz çözümleri yeniliklere uygun şekilde geliştirip verdiğimiz hizmeti daha kaliteli hale getiriyoruz.

Nasıl Çalışırız?

Süreçlerimiz Nasıl işliyor?

Araştırma ve Analiz

Projenizle ilgili saha araştırması ve detaylı analizle, projenizi benzer projelerden ayırıp öne çıkaracak sonuçlara ulaşırız.

Geliştirme

Başarılı ekibimiz tarafından projenize dair arayüzün yapısını eksiksiz ve kullanıma hazır biçimde oluşturup kurulumunu tamamlarız.

Yayın

Oluşturulan projeyi testlere sokup tamamlandığını düşündüğümüzde sizin de onayınızın ardından dijital dünyada yayına çıkarırız.

Teşekkürler

Form tarafımıza başarıyla iletildi.

En kısa zamanda ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Geri Dön

Sizi tanımamız için genel bilgilerinize ihtiyacımız var.

Pomelo Soft olarak üzerinde çalıştığımız her projede "Bir işi, işten daha fazlası olarak görmek." anlayışı ile başarılı sonuçlar elde ettik. Çoğu zaman yapmanın sözcüklerden daha çok ses getirdiğine inanarak olmayacak vaatler yerine olabilecek en güzel çözümlerle yazılım çözülümleri isteyen müşterilerimize hizmet veriyoruz. Yazılım projesinin geliştirilme sürecinde sağladığımız bakım ve destek hizmeti ile projeyi teslim ettikten sonra bakım çalışmasına devam ediyoruz. Her geçen gün dijital dünyada boy gösteren güncellemeleri takip ediyoruz.