Mobil cihaz kullanıcılarının sayısı her geçen gün artmaktadır. Telefon kullanma yaşı ortalamasının 12'ye düştüğü bu zamanda mobil cihazlar ile birçok işlem yapılabilmektedir. Para çekme, ödeme yapma, taksi çağırma, gazete okuma, belge oluşturma, fotoğraf - video düzenlemesi yapma gibi pek çok işlem bir tıkla mümkündür. Elbette bu eylemlerin gerçekleşmesi komut aldıkları mobil uygulamalar sayesindedir.  Restoran, market uygulamalarından tutun da devlete ait uygulamalara kadar her sektörün ve kurumun yer aldığı mobil uygulamalar dünyasında akla gelebilecek envai çeşit uygulama vardır.

Mobil uygulama geliştirme hizmetinin bu denli elzem olduğu dijital dünyada taleplerinizi alıp fikirlerinizi işleme dökmek için Pomelo Soft uzman ekibi ile hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmet süresi boyunca sağladığımız destek hizmeti ile proje tesliminden sonra da bakım hizmetine devam etmekteyiz.

IOS ve Android gibi cihazlarda kullanılan programların tümüne mobil uygulama adı verilir. Mobil uygulama geliştirmek de kendi içerisinde IOS uygulama geliştirme, Android uygulama geliştirme ve diğer işletim sistemleri için uygulama geliştirme olarak ayrılmaktadır.

Akıllı telefonların ve tabletlerin hızla büyümesiyle internetin telefonlar üzerinde de kullanımı çok kolay hale gelmiştir. Mobil uygulamalar Google Play veya App Store'dan indirdiğimiz özel yazılımlardır. Kullanıcılar mobil cihazlarının uygulama mağazalarından farklı uygulamalar indirip sosyal medyada dolaşmak istediklerinde, kaybolup haritayı incelediklerinde, oyun oynadıklarında, fotoğraflarında değişiklik yapmak istediklerinde mobil uygulamalardan yararlanırlar. Ülkemizde yeni gelişmekte olan bu alan doğal olarak mobil uygulama pazarının da hızla büyümesini beraberinde getiriyor.

Firmalar müşterilerine daha kolay ve kullanışlı sistemler sunmak için mobil uygulama pazarında yerini almaya başladı. Yakın gelecekte birçok şey bu akıllı cihazlar üzerinden kontrol edilecek duruma gelecek. Bu yüzden rekabet gücünü daha ileri taşımak isteyen firmalar bu alanda çalışmalarına hız verdi.

Pomelo Soft olarak bizlerde müşterilerimiz için Android Uygulama ve iOS Uygulama geliştirme hizmeti sunuyoruz.