Neden SEO Hizmeti İçin Bizimle Çalışmalısınız?

Bize olabilecek olanı değil olmasını istediğiniz şeyi söyleyin. Kaliteli içerikler ve en son tekniklerle arama motorlarını şaşırtalım. Gerekli çalışmaların ardından hak ettiğiniz yerde yani zirvede olmanın keyfini çıkarın.

Site İçi Çalışmalar

Site içi SEO çalışmalarında, sitenizin eksikleri saptanır ve günümüz koşullarına uygunluğu sağlanır. Böylece kullanıcı trafiği artırılır.

Site Dışı Çalışmalar

Site dışı SEO çalışmaları ile web siteniz diğer mecralarda verilen reklamlar ile desteklenir ve dinamik bir hâle getirilir.

Doğru Anahtar Kelime Kullanımı

Yapılan periyodik analizler ile anahtar kelime portföyümüzü güncelliyor ve doğru anahtar kelimeleri site içerisine yerleştiriyoruz.

Platforma Özel İçerikler

Editörlerimiz tarafından tamamen işletmenize özel üretilmiş olan nitelikli içerikler ile sitenizi besliyor ve ilk sayfada yer almasını sağlıyoruz.

Referanslarımız

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak; özel yazılım geliştirme, kurumsal web tasarım ve mobil uygulama geliştirme alanlarında siz değerli müşterilerimize profesyonel destek ve çözümler sunuyoruz.

Siz de yazılım çözümlerimizle ilgili bilgi almak için hemen bizi arayın.

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini en önemli ilkemiz olarak benimseyerek çalışma yaptığımız müşteriler ile geliştirme, bakım ve destek süreçlerinde güven ve memnuniyet ilişkisini sürdürerek kalitemizden taviz vermiyoruz.

AR-GE Çalışmaları

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak hızla gelişen teknolojiyi takip ederek hem güncel kalıyor hemde müşterilerimize sunduğumuz çözümleri yeniliklere uygun şekilde geliştirip verdiğimiz hizmeti daha kaliteli hale getiriyoruz.

SEO Sıkça Sorulan Sorular

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), internet sitelerinin arama sonuçlarında iyi bir performans gösterebilmeleri için yapılan çalışmalar bütünüdür. SEO ile web sitelerinin performansı artar ve ziyaretçi ortalaması yükseltilir.

Her sektörde ve anahtar kelimede rekabet farklı düzeydedir. Bu nedenle sektörler arasındaki ilerleme hızları ile sıralama güncellemeleri sektör dinamiklerine göre değişiklik gösterir.

Arama sonuçlarında ilk sıralarda yer almak düzenli ve kaliteli SEO çalışmaları ile mümkündür. Profesyonel SEO ekibimiz ile kaliteli içerikler ve teknik çalışmalarla rekabet yarışında öne çıkmak mümkündür.

SEO hizmetinin fiyatları rekabet ortamına ve sektörlere göre değişiklik göstermektedir.

SEO çalışmalarını yaptığımız tüm markalara “Neler Yaptık?” sayfasından ulaşabilirsiniz.

SEO hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak sahip olabilirsiniz.

Nasıl Çalışırız?

Süreçlerimiz Nasıl işliyor?

Araştırma ve Analiz

Projenizle ilgili saha araştırması ve detaylı analizle, projenizi benzer projelerden ayırıp öne çıkaracak sonuçlara ulaşırız.

Geliştirme

Başarılı ekibimiz tarafından projenize dair arayüzün yapısını eksiksiz ve kullanıma hazır biçimde oluşturup kurulumunu tamamlarız.

Yayın

Oluşturulan projeyi testlere sokup tamamlandığını düşündüğümüzde sizin de onayınızın ardından dijital dünyada yayına çıkarırız.

Teşekkürler

Form tarafımıza başarıyla iletildi.

En kısa zamanda ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Geri Dön

Sizi tanımamız için genel bilgilerinize ihtiyacımız var.

Özellikle yeni bir web sitesi açıyorsanız titizlikle yapılacak olan SEO çalışmaları ilk adım için çok önemli. Aksi takdirde siteden hareket beklemek ve gelir getirmesini ummak çok uzun zaman alabilir. Bu da sizi bir hayli yoracaktır çünkü sizin sitenizden, ürünlerinizden ve hizmetlerinizden kullanıcılar haberdar olamayacaklardır.