Jet Stok Nedir?

Jet Stok; şirketlerin yükünü azaltmayı amaçlayan ve tek bir panelden kolaylıkla ürün, stok ve sipariş takibinin yapılmasını sağlayan hızlı ve güvenli bir entegrasyon programıdır. E-ticaret dünyasında kolayca mağaza yönetimi yapabilmek için harika bir yol arkadaşıdır. Müşteri memnuniyetini ve güvenini misyonu olarak belirleyen Jet Stok, referanslarını müşterilerinden oluşturur. Tüm online pazaryeri entegrasyonlarını kolaylaştırırken aynı zamanda zamandan kâr ettirerek şirketlerin iş hacimlerini büyütmelerini sağlar. Üstelik pazaryerlerini Jet Stok paneline entegre etmek için sadece API bilgilerini girmek yeterlidir.

Jet Stok’ta, satış yapılan online pazaryerlerindeki ürünleri getirerek ya da Jet Stok paneline beş adımda hızlı ürün ekleyerek tüm platformlarda satışa çıkmak mümkün hâle gelir.

Jet Stok Ne İşe Yarar?

Jet Stok Ne İşe Yarar?

Jet Stok entegrasyon programı ile çalışmaya başlandığında daha öncesinden online bir pazaryerine eklenmiş olan ürünleri Jet Stok paneline tekrar eklemeye gerek kalmaz. Çünkü hızlı ve güvenli entegrasyon işleviyle mevcut ürünler Jet Stok paneline gelir.

Jet Stok panelinden eklenmiş olan ürünler de jet hızında pazaryerlerine aktarılarak saniyeler içinde yayına girer. Her bir online pazaryeri için teker teker ekleme yapmaya gerek kalmaz çünkü Jet Stok mevcut iş yükünü hafifletmek için vardır.

Otomatik onay sistemi özelliği ile siparişler Jet Stok panelinden otomatikman ve hızlıca onaylanır. Böylece ürün hazırlama ve teslim etme süreci içindeki olası gecikme durumları minimuma inmiş olur. Rekabet yarışı içerisinde rakip firmalar manuel ayarlamalar ile e-ticaret dünyasının hızına yetişmekte zorlanırken Jet Stok kullanıcıları tasarruf ettikleri zaman ile doğru noktalara odaklanırlar.

Tam ve hızlı senkronizasyon özelliği ile satış yapılan online pazaryeri platformlarında ve Jet Stok panelinde ürün durumu ve stok durumuna dair tüm değişiklikler aynı anda güncellenir. Böylece manuel olarak stok durumu bilgisi ve ürün durumu bilgisi güncellemeye gerek kalmaz.

Kategori Yönetimi:

Jet Stok’ta bir kere kategori eşleştirmesi yapıldıktan sonra tekrar kategori eşleştirme yapmaya gerek kalmaz.

Marka Yönetimi:

Jet Stok panelinde daha önceden tanımlanmış olan markaları her defasında tanımlamaya gerek kalmaz. Markalar otomatik olarak seçilir.

Ürün Yönetimi:

Jet Stok’taki ürün yönetim sihirbazı ile tüm bilgiler saniyeler içinde güncellenmiş olur.

Pazaryeri Yönetimi:Jet Stok paneline girişi yapılan bütün ürünler online pazaryerlerinde saniyeler içerisinde listelenir.

Satış Raporları:

Jet Stok’taki ölçeklenebilir satış raporları ile satışlara dair bütün istatistikler toplu şekilde görüntülenebilir.

Sipariş Raporları:

Jet Stok’ta sipariş analizlerine dair sipariş raporları ile ayrıntılı analizlere ulaşılır.

Pazaryeri Raporları:

Jet Stok ile entegre edilmiş olan tüm pazaryerlerine ait raporlar ayrı ayrı analiz edilir.

Ödeme Raporları:

Jet Stok panelinde tüm ödemelere dair etkinlikler ödeme raporları ile ayrıntılı olarak görüntülenir.

  • Dropshipping Nedir? Dropshipping Nedir?
  • 2021 Yılının SEO Trendleri Nelerdir? 2021 Yılının SEO Trendleri Nelerdir?