Dış Kaynak Desteği İçin Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Şirketinizin işletim değerlerini düşürmek, iş gücünü başka işlerde değerlendirmek, para akışı sağlamak ve yapılanma sürecini canlandırmak için profesyonel dış kaynak desteği hizmeti sunuyoruz.

Zaman Kârı

Dış Kaynak Desteği ile yazılım ve reklam işlerinizi bize devredebilir, kendi iş alanınızdan uzaklaşmadan verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Düşük Maliyet

Dış Kaynak Desteği ile kendi iş alanınıza odaklanabilir ve bu sayede birtakım sabit maliyetlerinizi geçici hâle getirebilirsiniz.

İş Gücü Paylaşımı

Dış Kaynak Desteği ile ihtiyaç duymuş olduğunuz yazılım geliştirme noktasında sürecin faaliyetlerini birlikte yönetiriz.

Uzman Ekip

Alanında uzmanlaşmış tecrübeli ve dinamik kadromuz ile referanslarımız ışığında projenize profesyonel anlamda destek oluruz.

Referanslarımız

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak; özel yazılım geliştirme, kurumsal web tasarım ve mobil uygulama geliştirme alanlarında siz değerli müşterilerimize profesyonel destek ve çözümler sunuyoruz.

Siz de yazılım çözümlerimizle ilgili bilgi almak için hemen bizi arayın.

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini en önemli ilkemiz olarak benimseyerek çalışma yaptığımız müşteriler ile geliştirme, bakım ve destek süreçlerinde güven ve memnuniyet ilişkisini sürdürerek kalitemizden taviz vermiyoruz.

AR-GE Çalışmaları

Pomelo Soft Yazılım Firması olarak hızla gelişen teknolojiyi takip ederek hem güncel kalıyor hemde müşterilerimize sunduğumuz çözümleri yeniliklere uygun şekilde geliştirip verdiğimiz hizmeti daha kaliteli hale getiriyoruz.

Nasıl Çalışırız?

Süreçlerimiz Nasıl işliyor?

Araştırma ve Analiz

Projenizle ilgili saha araştırması ve detaylı analizle, projenizi benzer projelerden ayırıp öne çıkaracak sonuçlara ulaşırız.

Geliştirme

Başarılı ekibimiz tarafından projenize dair arayüzün yapısını eksiksiz ve kullanıma hazır biçimde oluşturup kurulumunu tamamlarız.

Yayın

Oluşturulan projeyi testlere sokup tamamlandığını düşündüğümüzde sizin de onayınızın ardından dijital dünyada yayına çıkarırız.

Teşekkürler

Form tarafımıza başarıyla iletildi.

En kısa zamanda ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Geri Dön

Sizi tanımamız için genel bilgilerinize ihtiyacımız var.

Dış kaynak kullanımı (Outsourcing), şirketlerin kendi iş alanlarından uzaklaşmadan verimliliklerini artırabilecek birtakım işleri uzman firmalara devretmesi anlamına gelir. Dış kaynak kullanımı, bilgisayar teknolojileri sektöründe fazlasıyla yaygın alınan bir hizmettir. Alınan hizmetlerin büyük oranını ise yazılım geliştirme hizmetleri oluşturmaktadır. Şirketlerin geçici süreler için ihtiyacı duyduğu yazılım geliştirme veya yönetme konusunda alınan dış kaynaklar aracılığıyla, firma kendi işine odaklanır ve böylece bir takım sabit maliyetler geçici hale gelir. Dış kaynak kullanımı hizmeti ile birlikte sürecin faaliyetleriyle birlikte yetkileri de verilir.